קיפצובה תומכת בילדים עם צרכים מיוחדים.

בנוסף להנחה המקובלת של 50% לילד המציג תעודת נכה, מעתה יקבל כל ילד מדבקה בנוסח:

ילדים מיוחדים בלב של קיפצובה

מי שיענוד מדבקה זאת יוכל להיכנס למתקנים ללא תור.

אנו מצפים כי מדיניות חדשה זאת, תתקבל בהבנה וסובלנות ע"י שאר המבקרים.

צוות הפארק

* ילדים מיוחדים לא מחויבים לענוד עליהם את המדבקה הניתנת להם עם כניסתם לפארק באם הדבר גורם להם אי נעימות . ניתן לתת למלווה אחראי לאחוז את המדבקה ולהציג בכניסה למתקן באם יש צורך .

**המדבקה זו לא ניתנת להעברה ונשארת בצמוד לילד שבבעלותו תעודת נכה .

 

כל הילדים הם מיוחדים, אבל ילדים עם צרכים מיוחדים זוכים ליחס מיוחד בקפצובה, שמקפיצה אותם לראש התור בכל המתקנים בפארק.

בקיפצובה, ילדים עם צרכים מיוחדים אינם עומדים בתור

כל הילדים הם מיוחדים, ובדיוק עבורם נבנה מתחם השעשועים המקפיץ של קיפצובה, אבל בתוך כל הילדים המיוחדים המגיעים למתחם, ישנם גם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, ילדים עם מוגבלויות מסוגים שונים, שעבורם חוויית הכיף של קיפצובה היא הרבה יותר מרק כיף ושעשוע. בדיוק מהסיבה הזאת, אנחנו בקיפצובה החלטנו להעמיד את הילדים המיוחדים האלה בראש התור, ולתת להם את כל התנאים הדרושים להם על מנת ליהנות בצורה מושלמת מהמתקנים באתר, ואנחנו עושים זאת מתוך הנחה וידיעה ברורה שהמבקרים באתר חושבים בדיוק כמונו, ורוצים גם הם לכבד את הצרכים המיוחדים של אותם ילדים מיוחדים.

המדבקה שמקפיצה אתכם לראש התור, באהבה ובשמחה

במסגרת ההטבות שאנו מעניקים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, יכול כל ילד מיוחד בעלי צרכים מיוחדים ליהנות מ 50% הנחה על כרטיס הכניסה למתחם, בהצגת תעודת נכה. בנוסף לכך, על מנת שיוכלו אותם ילדים ליהנות מחוויה מקפיצה בצורה מושלמת, לכל ילד מיוחד תוענק את מדבקת "ילדים מיוחדים בלב של קיפצובה", אותה יענוד הילד על בגדיו במהלך שהותו במתחם. מדבקה זו תקפיץ את הילד באופן אוטומטי לראש התור, ללא צורך להמתין שהמתקן יתפנה. אם הילד אינו מרגיש בנוח לענוד את המדבקה, ניתן להפקיד אותה בידי האדם המלווה אותו, וכל עוד תוצג המדבקה למפעילי המתקנים, יוקפץ הילד המיוחד שלכם ישירות אל ראש התור.

חוויה מלאה, שלמה וממצה של כיף לילדים מיוחדים

אטרקציות לילדים בעלי מוגבלויות הן הרבה יותר מאטרקציות. ילדים בעלי מוגבלויות הם ילדים בעלי שגרה שונה לחלוטין מזו של ילד רגיל, ומן הראוי שכאשר אותם ילדים מיוחדים מגיעים לאתר שעשועים כמו קיפצובה, הם יוכלו להתנתק בצורה מלאה מהשיגרה שלהם, וליהנות מיום כיף מושלם וממצה. זאת המשמעות של ילדים מיוחדים בלב של קיפצובה, ואנו מאמינים שכל המבקרים באתר יתמכו במאמץ שלנו להעניק לאותם ילדים את חוויית הכיף המושלמת. מיותר לציין שהמתחם כולו מתוכנן ומותאם לאנשים בעלי מוגבלויות, עומד בכל התקנים הנדרשים על פי החוק, ואף מעבר לכך.