חוגגים יום הולדת – משחקים, מפריחים יונים.
חבילת יום הולדת מקפיצה, מהנה וכייפית

אם אתם מחפשים רעיונות לעריכת ימי הולדת בירושלים, וכבר עברתם על כל הרעיונות השגרתיים, קיפצובה מציעה לכם דרך שונה ומיוחדת לחגוג את היום המרגש ביותר בשנה עבור ילדכם.

  • הפרחת יוני דואר
  • משחק חופשי במתקני קיפצובה
  • חולצה במתנה לילד/ת היומולדת, מפת שולחן, שלט "מזל טוב", הזמנות לחלוקה מראש.
  • המחיר 52 ש"ח לילד, מינימום 15 ילדים, על כל 5 ילדים מלווה אחד חינם. כל מלווה נוסף 28 ש"ח.
  • ילד היום הולדת מקבל סדנת שוקולד אחת בחוות השוקולד גליתא. (סגור בשבת)

בתשלום נוסף:
אסימונים למכונות המשחק ברכישה מרוכזת – 75אג' לאסימון
רכישה מרוכזת במזנון ב-10% הנחה

לידיעתכם, ניתן לקיים מסיבות בימים ששי, שבת וחופשות מהלימודים!

חגיגת יום הולדת אמיתית בקיפצובה

מי אמר שחגיגת יום הולדת אמורה להסתכם במסיבת סלון עם צלחות במבה, קוסם ושקיות יום הולדת? אם מדובר בילד שלכם, לבטח לא אתם אמרתם את זה. לילד שלכם מגיעה חגיגת יום הולדת אמיתית, חגיגה של חלום, שבה כיף היא מילת המפתח, מילת המפתח שמשתוקק לה כל ילד ביום הולדתו. קיפצובה מציעה לכם חבילת כיף של יום הולדת במחירים מיוחדים כדי שביום ההולדת של ילדכם הוא ירגיש הכי גבוה שיש.

חבילת יום הולדת מקפיצה, מהנה וכייפית

אם אתם מחפשים רעיונות לעריכת ימי הולדת בירושלים, וכבר עברתם על כל הרעיונות השגרתיים, קיפצובה מציעה לכם דרך שונה ומיוחדת לחגוג את היום המרגש ביותר בשנה עבור ילדכם. במסגרת חבילת ימי ההולדת של קיפצובה יוכלו ילדכם וכל חבריו ליהנות משימוש חופשי במתקני המתחם, חולצה מיוחדת לילד מיוחד ביום הולדתו, כתר לראשו, מפת שולחן צבעונית, שלט "מזל טוב" שמח וצבעוני וכל מה שצריך כדי לחגוג יום הולדת אמיתי ומהנה במתחם השעשועים של קיפצובה. במסגרת החבילה, תקבלו מאיתנו הזמנות צבעוניות ושמחות אותן תוכלו לחלק לחברים ולהזמין אותם לחגיגה.

אפשרויות שדרוג והעשרה

את כל הכיף שמציע לכם מתחם קיפצובה תוכלו להזמין לכבוד יום ההולדת של ילדכם במחיר מיוחד של ₪52 לילד, מינימום 15 ילדים, על כל 5 ילדים מבוגר חינם, ללא תשלום.

כמו כן, תוכלו להזמין עוד שלל אטרקציות וכיופים ליום הולדת מושלם:

  • אסימונים למכונות המשחק בעלות של 75 אג' לאסימון ברכישה מרוכזת
  • ארוחות ילדים כייפיות, שתיה וקרטיבים – הצעת מחיר בנפרד ובהתאמה אישית

לילד שלכם מגיע יותר, ואתם יודעים את זה. עם חבילת יום ההולדת של קיפצובה תוכלו להעניק לו את מה שתמיד רציתם אתם והוא גם יחד.