• קיבוץ צובה ד.נ הרי יהודה 9087000 טל: 02-5347952 פקס: 02-5341210
רכישת כרטיסים
תמונות וחוויות
חדש במשחקיה של קיפצובה
פעילויות לקבוצות

פעילויות לקבוצות

חוגגים יום הולדת – משחקים, מפריחים יונים, וסדנת שוקולד!

בקיפצובה תוכלו לחגוג לילדכם את חגיגת יום ההולדת הטובה ביותר שחווה אי פעם. בעלות של 45 ₪ לכל ילד, תוכלו לעשות שימוש חופשי במתקנים, ליהנות מחולצת יום הולדת מיוחדת לילדכם, כתר לראשו, מפת שולחן צבעונית, שלט "יום הולדת שמח" צבעוני וגדול ועוד מגוון שדרוגים שתוכלו להזמין לרבות סדנת שוקולד מתוקה וטעימה קרא עוד..

יום כיף לארגון – להורים ולילדים

למה? בארגון שלכם עובדים אנשים, רובם הורים. שעות רבות הם מבלים בעבודה, ובבית יש להם עולם נוסף. כולנו רוצים עובדים טובים ושמחים יותר, אנחנו יודעים שהם יתנו לארגון הרבה אם יהיה להם טוב, אם הם ירגישו בבית. בבית יש להם ילדים! אנחנו בקיפצובה יכולים לחבר בין הבית לעבודה בין העובד, ההורה, לבין הילד שלו אתם בארגון תקבלו עובדים שלמים עם קרא עוד..

חוויה קבוצתית לגנים ובתי ספר

תוכניות לילדים והוריהם קיפ-פלוס חוויית משחק ולמידה לבתי ספר למה? יום הפוגה או טיול שנתי, ואנחנו מחפשים לתלמידים יום פעילות משמעותי וכייפי, שייצור גיבוש כיתתי וחוויה חברתית אמיתית. בדיוק בשביל זה יצרנו עבורכם את קיף-פלוס יום של משחקים מונחים על מתקני קיפצובה. הפעילות מותאמת ומשתנה לתלמידי גן חובה, בי”ס יסודי וחטיבות ביניים. אנו פועלים לקבל את אישור משרד החינוך ושילובה קרא עוד..

יום גיבוש וכיף למבוגרים בארגון

פארק השעשועים של קיפצובה מציעה לכם המבוגרים, מרחב מושלם לפיתוח ארגוני עם סדנאות ODT, סדנאות הכשרה וחוויה לצוות העובדים והמנהלים. במתחם תוכלו למצוא סביבת למידה עשירה וצבעונית המאפשרת להעביר פעילות מוצלחת של פיתוח ארגוני בשילוב עם פעילות חווייתית ומהנה לילד שבכל אחד מאיתנו. קרא עוד..