חוגגים יום הולדת – משחקים, מפריחים יונים, וסדנת שוקולד!

בקיפצובה תוכלו לחגוג לילדכם את חגיגת יום ההולדת הטובה ביותר שחווה אי פעם. בעלות לפי מפרט האירוע, תוכלו לעשות שימוש חופשי במתקנים, ליהנות מחולצת יום הולדת מיוחדת לילדכם, כתר לראשו, מפת שולחן צבעונית, שלט "יום הולדת שמח" צבעוני וגדול.

קיפצובה מחויבת לכללי ארגון "אמון הציבור"

פארק שעשועים קיפצובה מחויב לכללי ארגון "אמוןהציבור", המבטאים סטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק. ארגון אמון הציבור (מלכ"ר-חברה לתועלת הציבור) הוא ארגון חברתי שהוקם במטרה לקדם הגינות בהתנהלותם של עסקים ומוסדות ציבוריים בישראל בכלים מקצועיים מגוונים. לא כל עסק … להמשיך לקרוא קיפצובה מחויבת לכללי ארגון "אמון הציבור"

ילדים עם צרכים מיוחדים לא עומדים בתור

קיפצובה תומכת בילדים עם צרכים מיוחדים. בנוסף להנחה המקובלת של 50% לילד המציג תעודת נכה, מעתה יקבל כל ילד מדבקה בנוסח: ילדים מיוחדים בלב של קיפצובה מי שיענוד מדבקה זאת יוכל להיכנס למתקנים ללא תור. אנו מצפים כי מדיניות חדשה זאת, תתקבל בהבנה וסובלנות ע"י שאר המבקרים. צוות הפארק * ילדים מיוחדים לא מחויבים לענוד … להמשיך לקרוא ילדים עם צרכים מיוחדים לא עומדים בתור